winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCN1458Kilka dni przed Dniem Nauczyciela świetlica SP 15 zorganizowała coroczny konkurs pt.: „Portret Nauczyciela”, którego efekty sprawiły wiele radości pracownikom szkoły. Pracy wykonane były ściśle określoną techniką: RYSUNEK PASTELAMI NA KOLOROWEJ KARTCE PAPIERU. Dzieci z wielkim zaangażowaniem rysowały uśmiechnięte buzie Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor, wychowawców, nauczycieli, bibliotekarki, pracowników administracji, woźnych i pielęgniarki.
Wszystkie prace były wspaniałe, dlatego też zostały wyeksponowane na tablicy informacyjnej w budynku. Mogli je podziwiać nie tylko pracownicy szkoły, ale również rodzice odbierający dzieci ze świetlicy. Rysunki, których twórcy wykazali się największą pomysłowością, zostali nagrodzeni i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie!

 

 

gdyliczy sie czas