winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Wydarzenia w roku szkolnym 2014-2015

dscf0701Dnia 26 czerwca 2015 r. w sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, w której wzięli udział uczniowie klas trzecich. Podczas uroczystości 6 uczniów kończących pierwszy etap edukacji i osiągających najwyższe wyniki w nauce uhonorowano statuetkami wzorowego ucznia:

dscf0509W czwartek 25 czerwca odbył się w naszej szkole apel EKO. Na początku pani dyrektor, mgr Teresa Kot przywitała zebranych i poinformowała, że głównym celem spotkania jest przedstawienie społeczności szkolnej laureatów różnych konkursów i wręczenie im nagród. Gościem specjalnym apelu był pan Marek Smoła - prezes Polskiego Związku Filatelistów Okręgu Tarnowskiego. Wręczył on uczennicy klasy VIb, Donacie Jaworek 500 egzemplarzy kartek pocztowych, na których została wydrukowana praca jej autorstwa. Praca ta zwyciężyła w konkursie plastycznym Moje ulubione miejsce. Następnie przyznane zostały nagrody w konkursie EKO. Wręczyły je panie: Agnieszka Białek oraz Ewa Chochołowicz.

15pozegnanie klasa vi"Mamma mia!- to już koniec" . Pod takim hasłem zakończył edukację w naszej szkole rocznik 2002. 25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych. Na uroczystość licznie przybyli rodzice uczniów, chcąc towarzyszyć swoim pociechom w tak ważnej dla nich chwili. Dyrektor szkoły- mgr Teresa Kot w swoim przemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów, podkreśliła ich wysokie tegoroczne wyniki ze sprawdzianu oraz podziękowała nauczycielom za ich pracę. 22 uczniów odebrało z rąk Pani Dyrektor Złote Tarcze i nagrody, a rodzice uczniów - listy gratulacyjne i podziękowania.

dscf9619Z okazji tegorocznych obchodów Dnia Ziemi we wszystkich klasach V-VI przeprowadzono Test Wiedzy Ekologicznej. Najlepszym ekologiem naszej szkoły okazał się uczeń klasy VIb Krzysztof Świędrych. Równie rozległą wiedzą z zakresu ekologii wykazał się uczeń kl. VI c Dawid Dulian.
Ponadto uczące przyrody, p. Zdzisława Księżyk i Elżbieta Ogrodnik wśród uczniów klas IV-VI ogłosiły konkurs plastyczny pod hasłem towarzyszącym tegorocznym obchodom Dnia Ziemi – „ Z energią zmieniamy źródła”. Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie, co skłoniło jurorów do przyznania dwóch pierwszych miejsc dla uczennic: Weroniki Bonkowskiej i Aleksandry Walat z klasy 5a (praca zbiorowa) oraz Juli Iwaniec z klasy 4c, dwóch drugich miejsc dla Emilii Góryjowskiej z klasy 5b i Kingi Starzyk z klasy 4c. Miejsce III przyznano uczennicy Izabeli Rymanowskiej z kl. Vc. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i drobne upominki.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

p1260454Uczniowie klasy I ,,d” wraz z wychowawcą, Tamarą Szczeklik uroczyście zakończyli rok szkolny 2014 / 2015. Swoim Rodzinom przedstawili koncert ,,Z I ,,d” przez szkolny rok”. Po uroczystym odebraniu pierwszych świadectw szkolnych, dyplomów i nagród wraz z Rodzinami udali się na piknik rodzinny. Po wspólnych zabawach, tańcach i przygotowanym przez rodziców poczęstunku pożegnali się i ,,wyruszyli” na wakacje.
Do zobaczenia we wrześniu!

gdyliczy sie czas