winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Wydarzenia w roku szkolnym 2019-2020

UE0LAPTOPNasza szkoła w ramach wspomagania nauczania online otrzymała od Gminy Miasta Tarnowa, która realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” trzy laptopy. Celem projektu jest zwiększenie dostępności technologii informacyjno-komunikacyjnej, umożliwiającej zdalną pracę szkół. Nowy sprzęt został użyczony uczniom podczas kształcenia na odległość.

tmt 2020 medal 2Tarnów przywiązuje wielką wagę do wspierania utalentowanych młodych ludzi, osiągających sukcesy w różnych dziedzinach. Co roku w naszym mieście przyznawane są Złote Medale Tarnowskiej Marki Talentu.

 DSC0843Nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Dla wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli był to rok wyjątkowy, trudny, pełen wyzwań, niepokoju i lęku o przyszłość.

Również zakończenie roku szkolnego nie przypominało tradycyjnego pożegnania ze szkołą, takiego z lat ubiegłych.

pedagog szkolyPrzed Wami zasłużone wakacje - czas odpoczynku i zabawy. Letnie szlaki zaprowadzą Was w różne miejsca. Ale tak naprawdę nie jest ważne to, gdzie będziemy wypoczywać, ale fakt, aby ten wakacyjny czas był pełen radości, a przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa. Koniecznie spójrzcie na przygotowaną dla Was prezentację - pamiętajcie, aby przestrzegać zgromadzonych tam zasad. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia we wrześniu!!!

https://view.genial.ly/5ef2984b8c95fe0d724aae81/presentation-bezpieczne-wakacje

gdyliczy sie czas