Wydarzenia w roku szkolnym 2019-2020

pedagog szkolyPrzed Wami zasłużone wakacje - czas odpoczynku i zabawy. Letnie szlaki zaprowadzą Was w różne miejsca. Ale tak naprawdę nie jest ważne to, gdzie będziemy wypoczywać, ale fakt, aby ten wakacyjny czas był pełen radości, a przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa. Koniecznie spójrzcie na przygotowaną dla Was prezentację - pamiętajcie, aby przestrzegać zgromadzonych tam zasad. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia we wrześniu!!!

Kiedy ubiegałam się we wrześniu o funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, zależało mi, by młodzież uczęszczająca do naszej szkoły przychodziła do niej z uśmiechem. Wiedziałam, że starając się o pozycję przewodniczącej, będę musiała się zmierzyć z wieloma nowymi dla mnie sytuacjami, a przede wszystkim będzie to ogromny obowiązek, z którego będę musiała się wywiązać najlepiej, jak potrafię.

Było to dla mnie niezwykle kształcące i pouczające doświadczenie. Starałam się zrealizować jak najwięcej ciekawych inicjatyw. Jednak nikt nie spodziewał się, że ten rok szkolny zakończy się w takich okolicznościach, tak szybko i niespodziewanie. Mimo wszystko cieszę się, że mogłam być pomysłodawczynią wielu interesujących akcji w naszej szkole. Z całego serca chciałabym wszystkim powiedzieć serdeczne DZIĘKUJĘ. To dzięki Waszym głosom i pozytywnemu odbiorowi mogłam tak dużo zdziałać.

Pragnę serdecznie podziękować za współpracę Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz opiekunowi samorządu, czyli pani Sylwii Chrapuście, która zawsze była otwarta na moje wszelkie pomysły, a następnie pomagała w ich realizacji. Mam nadzieję, że ten rok był dla wszystkich owocny w nowe, także trudne doświadczenia.

Chciałabym życzyć miłych, bezpiecznych i przede wszystkim zdrowych wakacji, licząc, że będzie to zasłużony czas odpoczynku od szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Patrycja Wentrych

spotkania klasyW ciągu trudnych trzech miesięcy każdy z nas marzył o najprostszych rzeczach - by móc wyjść z domu, spotkać się z koleżankami i kolegami, a mógł tylko patrzeć na kolejne dni i tygodnie, które mijały w oddaleniu od znajomych, od szkoły. Za oknem zmieniały się pory roku, a my siedzieliśmy w domach, dokąd przeniosła się „szkoła”.

Nasze klasowe spotkania on-line, z p. K. Góryjowską, poświęcone były poszukiwaniu pozytywnych stron w tej trudnej sytuacji, dobrej organizacji pracy i odpoczynku, ale także, a może przede wszystkim zobaczenia się.

Efekty tych spotkań można zobaczyć na filmiku

e piknikNasza szkoła wzięła udział w corocznym Pikniku Geograficznym organizowanym przez ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Ze względu na pandemię w tym roku Piknik  wyglądał nieco inaczej.

W ramach konkursu trzeba było rozpoznać miejsca utrwalone na 60 fotografiach. Był naprawdę, naprawdę trudny. Tym bardziej cieszy fakt, że młodzież z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. Indywidualnie  najlepiej spisały się Weronika Dudek z kl. VIa ( 3. miejsce), Aleksandra Tyńska z kl. Vd (7. miejsce), Amelia Olszówka z kl. VIIa ( 10. miejsce).

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania i podziękowania za udział, ponieważ każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA