Wydarzenia w roku szkolnym 2022-2023

3 stycznia 2023 r. mieliśmy okazję brać udział w zajęciach zatytułowanych „Moje Prawa”, które odbywały się w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie. Podczas tych zajęć wiele dowiedzieliśmy się o naszych prawach.

a 095823 2023 01 31 01Ferie zimowe w toku! Odpoczywajcie i regenerujcie siły. Jeżeli ktoś szuka sposobu na kreatywne spędzenie czasu wolnego, to zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Blaski i cienie Internetu”. Szczegóły konkursu na plakacie.

W grudniu w kolejnych klasach (8c, 7a i 7b) odbyły się warsztaty związane z planowaniem ścieżki edukacyjno-zawodowej a także pozwalające odkryć zainteresowania i predyspozycje zawodowe naszych uczniów.

Cala społeczność szkolna włączyła się do ogólnopolskiej akcji – Tygodnia Uczniowskich Supermocy. Jak w latach ubiegłych cieszyła się ona uznaniem wśród dzieci i nauczycieli.

W czwartek 22 grudnia na 3 i 4 godzinie lekcyjnej uczniowie klas 4-6 zebrali się w sali gimnastycznej na wspólne kolędowanie. Na początku spotkania obejrzeli krótkie jasełka przygotowane przez pana Mariusza Łabuza, zatytułowane Miłość jest darem, który można przyjąć lub odrzucić.

22 grudnia 2022 r. w naszej szkole mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie odbyły się Wigilie klasowe oraz przedstawienie jasełkowe przygotowane w tym roku przez uczniów klasy IIa i IIb pod opieką p. Bernadety Pawłowskiej i p. Elżbiety Majchrowskiej.

W środę 21 grudnia br. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie Dyrekcji Szkoły z pracownikami oraz emerytami.

W tym roku kampania społeczna Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek” obchodzi V urodziny! A to nie jedyny powód do radości! W ramach programu udało się podarować już blisko 4 000 000 Wyprawek Czytelniczych dla niemowląt, przedszkolaków i pierwszoklasistów!

14 grudnia 2022 roku uczniowie klasy 8a wraz z wychowawcą p. E. Bujak-Gut wybrali na łyżwy. Przez godzinę całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Każdy jeździł jak umiał.

Jak co roku biblioteka szkolna przyłączyła się do kampanii „Tydzień uczniowskiej supermocy”. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Moja droga do gwiazd”.

gdyliczy sie czas