Wydarzenia w roku szkolnym 2022-2023

26 i 27 września 2022 r. w klasach drugich odbył się konkurs języka angielskiego „Alfabet & Literowanie”, w którym wzięło udział 48 uczniów. Rywalizacja odbywała się systemem pucharowym, czyli zwycięzca pary przechodził do następnego etapu. Tym sposobem wyłoniliśmy mistrzów znajomości alfabetu angielskiego i literowania wyrazów:

Klasa 2a

I Filip Barnaś
II Aleksander Grzesik
III Mikołaj Januś

Klasa 2b

I Liliana Szczyrek
II Mieszko Mikoś
III Zosia Łaskawska

Klasa 2c

I Dominik Kot
II Jessica Janeczek
III Bartek Brzeziński

Laureaci otrzymali dyplomy i książki ufundowane przez Radę Rodziców, a wszyscy wyróżniający się wiedzą i umiejętnościami uczestnicy - oceny celujące. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach języka angielskiego!

We wrześniu, jak co roku, policjanci ruchu drogowego oraz prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie rozpoczęli cykl spotkań z uczniami pierwszych klas szkół podstawowych Tarnowa oraz powiatu w ramach akcji „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z MRÓWKĄ”.

Dnia 1.09.2022 zainaugurowany został nowy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych w auli gości, a szczególnie nowych uczniów klas pierwszych i ich rodziców Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu uczniowie klas piątych przedstawili program artystyczny.

Od 5 września br. za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery – talenciaki – które następnie klienci mogą przekazywać do szkoły. Każdy zebrany „talenciak” to punkt, który szkoła może wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny.