Ostatnie dni wakacji to intensywny czas, kiedy szkoły przygotowują się do powrotu swoich uczniów i rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Szanowni Państwo, w tym roku szkolnym społeczność naszej szkoły po raz trzeci dołącza do akcji “Szkoły pełne talentów”.
W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka”.
Sandomierz to kierunek, który wybrały jako cel swojej wycieczki klasy: IV a, b, c oraz V a i b.
O tym, że mózg pełni ważną rolę w życiu każdego człowieka, nie trzeba nikogo przekonywać. Wiedzą też o tym nasi uczniowie, chętnie zgłębiając wiedzę dotyczącą budowy, funkcjonowania i wspierania pracy mózgu ludzkiego.
Pierwszego lipca rozpoczął się kolejny tydzień naszej półkolonii.
24 czerwca w naszej szkole rozpoczęła się półkolonia letnia.
Uczniowie klasy 3c z okazji zakończenia pierwszego etapu edukacji wzięli udział w „Akademii pod maszkaronem”– był to cykl 4 lekcji muzealnych w ratuszu, odbywających się kolejno na poszczególnych salach ekspozycyjnych, w połączeniu z warsztatami plastycznymi, stanowiącymi formę podsumowania poszczególnych tematów cyklu:
21 czerwca br. o godzinie 8.30 odbyło się uroczyste pożegnanie trzecioklasistów z wychowawcami i pierwszym etapem edukacji.
20 czerwca rok szkolny zakończyli uczniowie klas ósmych. W uroczystej akademii wzięli udział nasi absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście.
Tegoroczna akcja zbiórki zakrętek oraz baterii zakończona sukcesem!
Nasze uczennice laureatkami XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”.
- Spotkanie z technologią
- Wycieczka klasy 5c w Pieniny
- Konkurs na Najlepszą Klasę w szkole rozstrzygnięty.
- Nasi uczniowie w finale konkursu matematyczno-informatycznego w ZSME w Tarnowie
- Prymus SP15
- „Nie pal przy mnie, proszę”
- Tydzień mózgu w klasach 4-8
- Biegane dyktando. Nauka przez zabawę.
- Historia w pudełku
- Nadia Abram LAUREATKĄ Konkursu Kuratoryjnego !
- „Latawce do Wolności”
- Konkurs języka angielskiego w klasach I - III
- Zajęcia w Bibliotece Pedagogicznej
- „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie!”.
- „Każdy jest inny, wszyscy równi”
- „Miodowy dzień” – wycieczka Ia i IIc do Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik”
- KARTA ROWEROWA - rok szkolny 2023/2024
- Seria sukcesów w konkursach języka angielskiego!
- „Nasza flaga”
- Dzień Dziecka
- Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego “U Dajany”
- Ogólnopolska rywalizacja o „Puchar rowerowej stolicy Polski”
- Wycieczka do Historycznego Parku Rozrywki
- „Kubusiowi Przyjaciele Natury” w klasach 1-3