winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Kiedy ubiegałam się we wrześniu o funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, zależało mi, by młodzież uczęszczająca do naszej szkoły przychodziła do niej z uśmiechem. Wiedziałam, że starając się o pozycję przewodniczącej, będę musiała się zmierzyć z wieloma nowymi dla mnie sytuacjami, a przede wszystkim będzie to ogromny obowiązek, z którego będę musiała się wywiązać najlepiej, jak potrafię.           

Było to dla mnie niezwykle kształcące i pouczające doświadczenie. Starałam się zrealizować jak najwięcej ciekawych inicjatyw. Jednak nikt nie spodziewał się, że ten rok szkolny zakończy się w takich okolicznościach, tak szybko i niespodziewanie. Mimo wszystko cieszę się, że mogłam być pomysłodawczynią wielu interesujących akcji w naszej szkole. Z całego serca chciałabym wszystkim powiedzieć serdeczne DZIĘKUJĘ. To dzięki Waszym głosom i pozytywnemu odbiorowi mogłam tak dużo zdziałać.

Pragnę serdecznie podziękować za współpracę Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz opiekunowi samorządu, czyli pani Sylwii Chrapuście, która zawsze była otwarta na moje wszelkie pomysły, a następnie pomagała w ich realizacji. Mam nadzieję, że ten rok był dla wszystkich owocny w nowe, także trudne doświadczenia.

Chciałabym życzyć miłych, bezpiecznych i przede wszystkim zdrowych wakacji, licząc, że będzie to zasłużony czas odpoczynku od szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Patrycja Wentrych