winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20181128 185921W środę 28 listopada zgodnie z polską tradycją w klasie 5c odbyło się spotkanie andrzejkowe. Uczniowie zorganizowali piżama-party i na kilka godzin przenieśli się w zaczarowany świat magii i wróżb. Weronika i Anya z przymrużeniem oka przepowiadały przyszłość, odpowiadając na pytania, jaki zawód piątoklasiści będą wykonywać i jakie będzie imię ich przyszłej miłości. Hawier i Oliwier zaprezentowali spontaniczny pokaz świetlny, a Kalina i Antek zatańczyli do utworu „Friends”.

Odpowiednia dekoracja, oświetlenie i sprzęt grający Oli sprawiły, że pozorna zabawa „Gorące krzesła” stała się hitem wieczoru! Klasowa uroczystość – andrzejki mogły się odbyć dzięki pomocy rodziców, którzy przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się wspaniale. Teraz pozostaje tylko czekać, by móc ocenić czy wróżby się spełnią.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA