misie 02Światowy Dzień Misia, który obchodziliśmy 25 listopada, był znakomitą okazją do wspominania naszych ukochanych maskotek. W związku z tym Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. „Pokażcie swoje misie, miśki i misiaczki”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nadesłanie pracy zawierającej opis oraz historię swojej przytulanki wraz ze zdjęciem.

Nadesłane prace zostały podzielone na dwie kategorie: klasy młodsze (klasy 4 i 5) oraz klasy starsze (klasy 6 i 7). Samorząd Uczniowski wyłonił w każdej kategorii trzech laureatów:

Kategoria klasy młodsze:

I miejsce: Julia Wrona z klasy 4a

II miejsce: Julia Maszkowska z klasy 5b

III miejsce: Zuzanna Włodek z klasy 4a

Kategoria klasy starsze:

I miejsce: Martyna Szynal z klasy 6c

II miejsce: Katarzyna Ciejak z klasy 6c

III miejsce: Nikodem Kosiór z klasy 6b

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!

Dyplomy oraz nagrody wręczymy po powrocie do szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA