Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wyraź swoje emocje za pomocą emotki”

W piątek 24 kwietnia miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wyraź swoje emocje za pomocą emotki” zorganizowanego przez p. Agnieszkę Białek dla uczniów klas 1-3.

Konkurs przeprowadzony został w ramach kampanii Dzień Bezpiecznego Internetu, w której nasza szkoły każdego roku bierze czynny udział. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycił nas Pan Dzielnicowy, mł. asp. Przemysław Kosiarski, który zwrócił uwagę na bezpieczne i mądre korzystanie z tego wspaniałego narzędzia, jakim jest Internet. Z rąk naszego gościa wyróżnieni uczniowie odebrali dyplomy i nagrody niespodzianki.

Oto nasi laureaci:

I miejsce – Zuzanna Kowalska 1b

II miejsce – Julia Kuź 1c

III miejsce – Maksymilian Biduś 1b, Magdalena Kozłowska 1c, Paulina Łebek 1c, Kornelia Chmielowska 3b, Aleksandra Kumorowska 3b

Wyróżnienia:

Jakub Kolasa 1a, Mikołaj Januś 2a, Igor Januś 2b, Aleksander Kolasiński 3b, Marcin Skoczeń 3b, Oliwia Przydział 3c

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wielu ciekawych pomysłów i powodzenia w ich realizacji.