winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Uczeń naszej szkoły Miłosz Adamczyk został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez Życie”. W tym roku uczestnicy zmagali się z tekstem najdłuższej spośród czterech Ewangelii - Ewangelii wg św. Mateusza. Nasza radość jest tym większa, że poziom konkursu był w tym roku na niespotykanie wysokim poziomie, o czym świadczy liczba zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego uczestników. Wśród tych ośmiu uczniów (z całej Małopolski) znalazł się również uczeń klasy 6c Miłosz Adamczyk. Rywalizował z najlepszymi i w pełni zasłużył na tytuł laureata.
Miłosz – gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce, na wyższym poziomie edukacyjnym. Niech Cię prowadzi najlepszy Nauczyciel, którego życie, metody i formy działalności poznawałeś przez ostatnie miesiące.

gdyliczy sie czas