winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

1 Tarnowska Marka TalentuW ostatnich dniach otrzymaliśmy kolejną informację o sukcesach naszych uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym zostali uhonorowani tytułem Tarnowskiej Marki Talentów.

23 czerwca 2016 r. w Teatrze im. Ludwika Solskiego odbyła się III Gala Tarnowskiej Marki Talentów. Organizatorem Gali jest Stowarzyszenie " Podaruj Dzieciom Promyk Słońca".

W gronie laureatów znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:

Dominik Kozioł VI C - Laureat etapu wojewódzkiego XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów".

Maciej Tyralik -VI C - Laureat etapu wojewódzkiego XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.

Artur Stinia V B - Laureat ( II miejsce ) regionalnego konkursu historycznego " Kto Ty jesteś? Od legendy do tożsamości narodowej" w ramach III edycji przedsięwzięcia " Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości” zorganizowanego przez Zespół Szkół w Łużnej.

Jeremi Kuc I A - tancerz Szkoły Tańca Towarzyskiego " STARDANCE". I miejsce w Grand Prix Polski " Finał Gwiazd "w Tarnowie - październik 2015 r. - I miejsce w Dziecięcym Turnieju " Thomas Dance w Brzesku - kwiecień 2016 r.

Katarzyna Olbracht VI C - III miejsce w konkursie plastycznym UMT na plakat "Polska Niepodległa".

Kinga Karaś VI A - Wyróżnienie w międzyszkolnym etapie " Festiwalu Młodych Talentów " za piosenkę " Szklana pogoda ".

2 Tarnowska Marka Talentu 3 Tarnowska Marka Talentu 4 Tarnowska Marka Talentu

 

gdyliczy sie czas