winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF4637W setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki ustanowiony został Dzień Pluszowego Misia i przypada na dzień 25 listopada. W tym dniu uczniom i nauczycielom naszej szkoły 

towarzyszył ich ulubione misie. Często byli to bohaterowie bajek, powieści, filmów i piosenek: Kubuś Puchatek, Coralgol, Miś Uszatek, Rupert, Gumisie. Dzieci pytane dlaczego tak bardzo lubią swoje misie, odpowiadały, że dorośli też je lubią, ponieważ pluszowi przyjaciele dają poczucie bezpieczeństwa, nigdy nie zawodzą, nie są wymagające, na wszystko się zgadzają, często są antidotum na smutki, przykrości i niepowodzenia.

Miniony piątek był doskonałą okazją do wspomnień związanych z pluszakami, beztroskim dzieciństwem i wieloma przyjemnościami. Misie uczestniczyły w zajęciach, a uczniowie mocno je tulili, dając wyraz swojemu przywiązaniu do nich.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, za to, że jak zwykle nie zawiedli  i przyczynili się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, tworząc atmosferę radości i przyjaźni. Pani Agnieszce Białek dziękujemy za wykonanie pamiątkowych zdjęć, na których uwiecznione zostały piękne, niezapomniane chwile.

 

gdyliczy sie czas