winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0272Dotarła do nas bardzo miła wiadomość - uczennica klasy 5c, Natalia Kulesza, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Strażnicy sieci”. Jest to tym większy sukces, ze w konkursie wzięło udział 4678 dzieci z całej Polski. A tak brzmi ta dobra wiadomość w oryginale: „Wspaniali Strażnicy Sieci! Dziękujemy Wam za tak liczny udział w Konkursie i przepiękne prace, które w Waszym imieniu zgłosiły Placówki Edukacyjne, Opiekunowie i Rodzice! 

Na konkurs spłynęło 4678 prac, które otrzymaliśmy od ponad 350 podmiotów z całej Polski! Jury Konkursu, ze względu na tak dużą skalę zgłoszeń, zdecydowało o przyznaniu nagród dla 20 laureatów, a nie tak jak początkowo przewidywał regulamin dla 10. To dobra wiadomość gdyż możemy sprawić radość większej liczbie dzieci co jest dla nas najważniejsze! Z wielką przyjemnością ogłaszamy więc wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Strażnicy Sieci! (…) WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!”

Natalko, jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni! Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych! 

Listę laureatów i nagrodzone prace można zobaczyć pod poniższym linkiem: http://straznicysieci.pl/index.php lub https://www.facebook.com/Web-Watcher-1670278729905794/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

gdyliczy sie czas