winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

ciekwe lekcje 002Uczniowie klasy 6a w ciągu minionego roku szkolnego realizowali projekt „Ciekawe państwa i krainy świata”. Przygotowywali informacje i prezentowali ciekawostki z wybranych przez siebie miejsc na świecie. Niektórzy wybierali miejsca, które odwiedzili i prezentowali swoje zdjęcia stamtąd oraz pamiątki z podróży. Inni zabierali nas w podróż do miejsc, które chcieliby odwiedzić lub którymi się interesują. Odwiedziliśmy wspólnie:

 

 • Chorwację z Gabrysią
 • Japonię z Olą B.
 • Chile z Olą B.
 • Hiszpanię z Mateuszem B.
 • Australię z Olą F.
 • Belgię z Krzyśkiem
 • Uzbekistan z Adrianem
 • Bułgarię z Zuzią J.
 • Argentynę z Konradem
 • Meksyk z Martyną
 • Tajlandię z Anią
 • USA z Mateuszem K.
 • Emiraty Arabskie z Sebastianem
 • Madagaskar z Kaliną
 • Irlandię z Mileną
 • Kanadę z Michałem
 • Anglię z Zuzią N.
 • Grecję z Julką P.
 • Francję z Julką R.
 • Niemcy z Danielem
 • Turcję z Kubą
 • Rosję z Szymonem
 • Grenlandię z Nataszą.

Uczniowie mogli pogłębić wiedzę o świecie, poznali mnóstwo ciekawych miejsc oraz ciekawostek o nich, a także wykazali się wprawą w tworzeniu prezentacji multimedialnych. Każdy uwierzył, że „podróżować jest bosko”. Uczniom 6a życzymy wielu pięknych, niezapomnianych podróży.