DSC 0821W ramach kampanii Biała Wstążka pani Agnieszka Białek, we współpracy z nauczycielką plastyki, panią Jolantą Szarkowicz-Baca oraz polonistką Aliną Skrabacz-Sowa zorganizowała konkurs literacko-plastyczny 10 zasad dobrego zachowania. Motto konkursu stanowił cytat z naszej epopei narodowej: Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą. Zadaniem uczestników było ułożenie zasad kulturalnego zachowania się w szkole.

Na konkurs wpłynęły 24 prace. Każda z nich zawierała nie tylko swoisty kodeks dobrego postępowania, ale była również dziełem artystycznym. Jury składające się z organizatorów miało dylemat, kogo wyróżnić i nagrodzić. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 11 grudnia w bibliotece szkolnej.

I miejsce zajęła Paulina Kukułka z klasy 3b
II miejsce - Emilia Dydo z klasy 4b