winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

 DSC0843Nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Dla wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli był to rok wyjątkowy, trudny, pełen wyzwań, niepokoju i lęku o przyszłość.

Również zakończenie roku szkolnego nie przypominało tradycyjnego pożegnania ze szkołą, takiego z lat ubiegłych.

Z powodu pandemii koronawirusa nie było balu absolwenta, uroczystej akademii, a nawet uścisków i całusów. Były za to świadectwa, dyplomy, nagrody dla tych najlepszych i pamiątkowe zdjęcia. Absolwentów pożegnali wychowawcy, a Pani Dyrektor wręczyła pamiątkowe statuetki najlepszym uczniom. W kl. 8a statuetkę otrzymała Zuzanna Łabno, w kl. 8b Michał Bosowski, a w kl. 8c Angelika Naleźny. Tytuł „PRYMUSA SZKOŁY” otrzymał Filip Klucznik z kl. 8c.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Gratulacje należą się jednak wszystkim – zakończyli ważny etap w swoim życiu, a wiedza i umiejętności, jakie zdobyli pójdą z nimi w świat. Podczas tej skromnej uroczystości w niejednym oku zakręciła się łezka, a w sercu zagościł smutek.

I tak oto rok szkolny 2019/2020 przeszedł do historii.