winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

tmt 2020 medal 2Tarnów przywiązuje wielką wagę do wspierania utalentowanych młodych ludzi, osiągających sukcesy w różnych dziedzinach. Co roku w naszym mieście przyznawane są Złote Medale Tarnowskiej Marki Talentu.

W czerwcu br. miała miejsce VII Gala Tarnowskiej Marki Talentu 2020. Galę objęła swoim patronatem Fundacja Rodziny Czepczyńskich, a patronat medialny sprawowało RDN Małopolska.

W obliczu zagrożenia epidemiologicznego organizatorzy - Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca - przyznało Wirtualne Złote Medale. Wśród wyróżnionych znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Łata z klasy 6d oraz Olivier Patorski z klasy 6a. Medale zostały im przyznane za uzyskanie tytułu Laureata XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Cała społeczność szkolna przekazuje Laureatom serdeczne gratulacje oraz życzenia pięknych wakacji.TARNOWSKA MARKA TALENTU

Tarnów przywiązuje wielką wagę do wspierania utalentowanych młodych ludzi, osiągających sukcesy w różnych dziedzinach. Co roku w naszym mieście przyznawane są Złote Medale Tarnowskiej Marki Talentu.

W czerwcu br. miała miejsce VII Gala Tarnowskiej Marki Talentu 2020. Galę objęła swoim patronatem Fundacja Rodziny Czepczyńskich, a patronat medialny sprawowało RDN Małopolska.

W obliczu zagrożenia epidemiologicznego organizatorzy - Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca - przyznało Wirtualne Złote Medale. Wśród wyróżnionych znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Łata z klasy 6d oraz Olivier Patorski z klasy 6a. Medale zostały im przyznane za uzyskanie tytułu Laureata XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Cała społeczność szkolna przekazuje Laureatom serdeczne gratulacje oraz życzenia pięknych wakacji.