winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

4 biblotekaW środę 3 marca 2021 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Bądź bezpieczny w Internecie”. Tegoroczna edycja była wyjątkowa. Po pierwsze, Biblioteka Pedagogiczna otrzymała rekordową liczbę prac (129), których twórcy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością.

Po drugie, ze względu na panującą epidemię, na uroczystość i pokonkursową wystawę  trzeba było zaprosić ograniczoną liczbę osób.

  Zadaniem konkursowym dla uczniów klas 1-3 było wykonanie swojej autorskiej książeczki, w której należało pokazać, czego nie wolno robić podczas korzystania z Internetu i komputera.

   Komisja konkursowa doceniła pomysłowe prace uczniów Piętnastki. Zosia Wałęga z klasy 2b zajęła II miejsce (ex aequo), a Antonina Wózek z klasy 1c  miejsce III (ex aequo). Naszym Laureatkom gratulujemy pomysłów i talentu!

  Już dziś zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!

gdyliczy sie czas