Lekcja otwarta oczami uczennicy kl. 5a

dzien kropki 09 1W środę, 15 września 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki. Na początku tego dnia usiedliśmy z tyłu klasy w kole, rzucaliśmy do siebie włóczką, a następnie mówiliśmy jak się nazywamy i jaką mamy pasję. Bardzo mi się podobało to, że każdy powiedział jaki ma talent, dzięki temu mogłam lepiej poznać swoją klasę.

Po zabawie słuchaliśmy piosenki, wróciliśmy do swoich ławek, malowaliśmy farbami i pisakami kropki na białych podkoszulkach oraz projektowaliśmy swoje logo kreatywności. W międzyczasie oglądaliśmy film o tym, jak rozwijać swoją kreatywność. Każdemu uczniowi z klasy 5a podkoszulek wyszedł przepięknie – jedni robili logo z dużych kropek, a inni z małych.

Na koniec Panie, które oglądały jak świętujemy Dzień Kropki powiedziały, że bardzo podobało im się patrzenie na to, jak wykonujemy swoją pracę. Szkoda, że tak szybko zadzwonił dzwonek, bo bardzo dobrze bawiłam się na tej lekcji. Z niecierpliwością czekam na kolejny Dzień Kropki!

Julia Wrona, kl. 5a

Lekcja otwarta oczami uczennicy kl. 5a