winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 038416 października minęło 40 lat od chwili, kiedy Karol Wojtyła został papieżem. W tym wyjątkowym dniu w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie pokoleń. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie i nauczyciele, by wspominać Jana Pawła II. Wcielili się oni w role postaci, które spotkał na swej drodze Święty.

Zgromadzeni wysłuchali więc opowieści ojca Karola Wojtyły, robotnika z Solvay’u, aktorki występującej w Teatrze Rapsodycznym, duchownych mających znaczący wpływ na życiowe wybory przyszłego papieża oraz świeckich, w których życiu Jan Paweł II odegrał wyjątkową rolę, a także wspomnień tych, którzy byli świadkami tragicznych chwil w Jego życiu.

Reżyserem tego niezapomnianego spektaklu była pani Edyta Wardzała. Oprawę muzyczną przygotowała pani Renata Wieczorek, a dekoracje - pani Jolanta Szarkowicz-Baca. Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu pięknych przeżyć i pozwoliło uczcić tę ważną dla naszego narodu rocznicę w wyjątkowy sposób.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA