winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 151531 października drużyna naszej szkoły w składzie: Jan Martowicz i Wiktor Matyjewicz z klasy VIII b i Jakub Tylutki z klasy VIII a wzięła udział w grze miejskiej zorganizowanej przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie i Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie. Fabuła gry była oparta na wydarzeniach i życiorysach osób związanych z działaniami niepodległościowymi w Tarnowie.

Uczestnicy wykonywali najpierw zadania pisemne (test obejmujący 15 zadań) a następnie kreatywne – już w terenie. Przy wykonywaniu tych ostatnich liczyła się nie tylko poprawność, ale także czas. Gra była świetną okazją do poznawania miasta i jego historii przez pryzmat wydarzeń, które doprowadziły do wyzwolenia spod zaboru austriackiego i ogłoszenia Tarnowa pierwszym niepodległym miastem. Opiekunem drużyny był pan Mariusz Łabuz.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA