winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Dnia 1.09.2022 zainaugurowany został nowy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych w auli gości, a szczególnie nowych uczniów klas pierwszych i ich rodziców Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu uczniowie klas piątych przedstawili program artystyczny.

Tematyka występu nawiązała do minionych wakacji. Wspominali letni czas, wędrówki górskie, kąpiele, plażowanie, spotkania ze znajomymi. Mimo wierszy związanych z wakacjami dało się odczuć tęsknotę za szkolną ławką, zeszytem i … rówieśnikami.

Bardzo gorąco powitali piątoklasiści nowych uczniów rozpoczynających swoją edukację w klasie pierwszej. Dla nich ten pierwszy dzień szkoły był ogromnym przeżyciem.

Z niepewnością, ale też dużym zaciekawieniem obserwowali cały występ swoich starszych kolegów.

Po skończonym przedstawieniu pierwszoklasistom zostali przedstawieni wychowawcy, którzy zaprosili swoich uczniów do klas, aby się lepiej poznać i rozpocząć wspólną przygodę ze szkołą.