Pisankowy Desant Nad Tarnowem!

Kilka tysięcy kolorowych pisanek po raz kolejny ozdobiło nasze miasto – Tarnów na Wielkanoc.

30 marca najmłodsi tarnowianie, młodzież ze szkół oraz seniorzy dekorowali kolorowymi jajkami drzewka. Ta bardzo prosta, a jakże wesoła dekoracja wprowadza mieszkańców w nastrój świąteczny, wywołuje radość w oczach uśmiech na twarzy.

Już po raz kolejny cała nasza szkoła włączyła się w akcję przygotowywania świątecznych jajek. Na drzewku nr 12 przy ulicy Wałowej zawisły piękne, samodzielnie wykonane przez uczniów kolorowe pisanki. A zaszczytu reprezentowania szkoły i zdobienia drzewka dostąpili w tym roku uczniowie klasy IIIa. W okresie świątecznym drzewko naprawdę pięknie się prezentowało. Turyści zwiedzający nasze miasto fotografowali się na tle tych niezwykłych drzewek, rozmawiali o tej oryginalnej dekoracji, a w programie 1. Polskiego Radia można było usłyszeć zaproszenie do Tarnowa, by na własne oczy zobaczyć, jak tarnowianie dbają o piękno swojego grodu.

Pisankowy Desant Nad Tarnowem!