winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf9923Dnia 14 maja 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursu organizowanego przez Galerię Gemini w Tarnowie pod hasłem: Galeria Szkolnych Talentów. Celem konkursu było rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów, stworzenie możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności, integracja dzieci i młodzieży, oraz wyłonienie najciekawszej osobowości wśród utalentowanych uczniów. Dzieci prezentowały swoje uzdolnienia w różnych dziedzinach takich, jak: śpiew, taniec, akrobatyka, gra na instrumencie, aktorstwo, recytacja. Każdy z uczniów otrzymał dyplom i poczęstunek, natomiast nagrody i dyplomy dla zwycięzców będą wręczone uroczyście na pikniku szkolnym.

Podczas eliminacji szkolnych jury przyznało Grand Prix uczennicy klasy 2b Emilii Krzemińskiej  za: dobór repertuaru, interpretację, muzykalność, a przede wszystkim za oryginalność   pomysłu „z wiolonczelą w tle”. Nagrodę dla zwyciężczyni ufundowała firma Argo-Film, zakład recyklingu baterii i elektro-urządzeń.   Uczennica w czerwcu będzie reprezentować naszą szkołę na scenie tarnowskiej Galerii Gemini. 

Ponadto, 

I miejsce otrzymały: Natasza Żukowska, Aleksandra Broniec i Milena Merchut z klasy 4a za: pomysłowość, radość wykonania, wykorzystanie elementów choreografii oraz muzykalność.

II miejsce zajęły uczennice z klasy 6b: Aleksandra Pazdro, Wiktoria Kulikowska, Aleksandra Augustyńska i Jadwiga Zabiega które opracowały ciekawą choreografię  i umiejętnie ją zsynchronizowały.

Zostały przyznane również 4 wyróżnienia dla: Laury Podgórskiej z klasy 1d (śpiew), Natalii Nowak z klasy 2b (akrobacja), Kingi Karaś z klasy 5a (śpiew) i Gabrieli Gancarz z klasy 6c (śpiew).

Wszystkim uczniom, którzy wystąpili w szkolnym przeglądzie talentów gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje!!!!