winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0701Dnia 26 czerwca 2015 r. w sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, w której wzięli udział uczniowie klas trzecich. Podczas uroczystości 6 uczniów kończących pierwszy etap edukacji i osiągających najwyższe wyniki w nauce uhonorowano statuetkami wzorowego ucznia:

z klasy 3b:
• Jakub Sokołowski

z klasy 3c:
• Julia Babiarz
• Filip Klucznik
• Filip Jarmuła
• Zuzanna Czerwińska
• Sylwia Słowik

Inni trzecioklasiści otrzymali dyplomy za wysokie wyniki w nauce, a rodzicom szczególnie zaangażowanym we współpracę ze szkołą wręczono podziękowania.
Podczas przygotowanego na tę okazję programu artystycznego uczniowie klasy 3c zatańczyli Poloneza, a dzieci z klas: 3a i 3b zaprezentowały wspólnie przygotowane pożegnanie w formie słowno – muzycznej.