winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p1000615Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie wzięli udział w III Edycji Konkursu Ekologicznego POSEGREGOWANI organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Ich zadaniem było wykonanie strojów z materiałów podlegających recyklingowi. Do konkursu trzeba było wykonać 3 fotografie każdego ze strojów zrobione z różnej perspektywy i z wyraźnymi detalami. Zdjęcia robiliśmy na terenie wokół szkoły w pięknej zieleni. Następnie dziewczęta musiały zaprezentować stroje na wybiegu podczas Gali podsumowującej konkurs. Uczennice wykonały zachwycające stroje i pięknie je przedstawiły.

Zostały też docenione przez jury:
- W kategorii klas I-III: II miejsce zajęła Patrycja Wentrych z klasy 3a, a wyróżnienie - Samanta Kacprzyk z klasy 1a,
- W kategorii klas IV-VI: II miejsce zajęły: Wanessa Kasprzyk i Zuzia Łabno z klasy 4a, wyróżnienie otrzymała Ola Broniec z klasy 5a.
W konkursie brały udział również: Maja Gawlik z klasy 5b (strój prezentowała Julka Jaszczur) oraz Wiktoria Bąk z klasy 6c.
Koordynatorem konkursu oraz wykonawcą wszystkich zdjęć była p. Agnieszka Białek.