winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

WP 20170405 13 06 27 ProW marcu uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią p. Grażyną Barnaś wybrali się do Krakowa, do Teatru J. Słowackiego na spektakl „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Adaptacji teatralnej tej jednej z z najbardziej znanych książek dla dzieci dokonał wybitny reżyser Jarosław Kilian, a muzykę skomponował Grzegorz Turnau. Opowieść o niezwykłych przygodach Dorotki i jej przyjaciół w tajemniczej krainie Oz tym bardziej zachwyca, gdyż ogląda się ją niesamowitej scenerii jednej z najsłynniejszych polskich scen. Gmach Teatru jest bowiem zaliczany do najcenniejszych zabytków architektury teatralnej w Europie. Uczniowie zachwycali się więc nie tylko doskonale przygotowanym spektaklem, wspaniałą scenografią, kostiumami, ale również pięknem samego Gmachu Teatru, na którego deskach grali wybitni, legendarni aktorzy oklaskiwani przez ważne osobistości życia społecznego i politycznego.

 

gdyliczy sie czas