winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20170527 125421Wystarczy sprawny rower, trochę zapału i kilka godzin wolnego czasu. Sześcioro uczniów z klasy III d pod opieką albo raczej w towarzystwie swoich rodziców, w piękny majowy sobotni poranek wybrało się na wspólną eskapadę rowerową, którą zaproponowała wychowawczyni, p. Grażyna Barnaś. Trasa wycieczki biegła od Straży Pożarnej przy Lasku Lipie do drogi serwisowej wzdłuż autostrady i dalej tą drogą aż do Nowych Żukowic, gdzie kolumna zatrzymała się na zasłużony odpoczynek, po przejechaniu ponad 12 km.Podczas postoju wszyscy zjedli śniadanko, które po wysiłku smakowało wybornie. P. Barnaś nie byłaby nauczycielką, gdyby nie zabrała ze sobą Atlasu roślin łąkowych. Było trochę frajdy z oznaczaniem tych roślin. Po odpoczynku rowerzyści, troszkę może zmęczeni, ale bardzo zadowoleni tą samą trasą powrócili do Tarnowa. Warto było w sympatycznym towarzystwie pokonać ponad 25 km.