winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

ognisko 3W poniedziałek, 14 czerwca 2021 roku, nasza klasa, 7a wraz ze swoim wychowawcą, p. Magdaleną Włodek wybrała się na ognisko klasowe. O godzinie 8:45 zebraliśmy się przed szkołą, a następnie wyruszyliśmy pieszo do ośrodka „Pod Jabłoniami”. 

O 9:10 dotarliśmy na miejsce. Rozpoczęliśmy od rozpalenia ogniska i pieczenia ulubionych przysmaków: kiełbasek, pianek, jabłek, chleba. Siedząc wokół iskrzącego ognia, rozmawialiśmy wesoło. Tematów do rozmów nie brakowało. Nie zabrakło również czasu na zabawę. Chłopcy grali w piłkę nożną, dziewczęta w siatkówkę. Wszyscy wspaniale się bawili. Dopisała zarówno pogoda, jak i humory. Możliwość spędzenia ze sobą czasu, po tak długim okresie odizolowania, była dla wszystkich ogromną przyjemnością i potwierdziła, jak bardzo brakowało nam swojego towarzystwa. 

Autor: Weronika Dudek, kl. 7a