Zbiórka dla tarnowskiego azylu

W naszej szkole już po raz kolejny odbyła się zbiórka na rzecz  zwierząt z schroniska Azyl w Tarnowie. Zbiórkę zorganizowali uczniowie klasy 8b z wychowawczynią p. Angeliką Szumlańską.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy (w tym karmy, smyczy, obroży i koców) dla podopiecznych w/w organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc, i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk. Zebrane dary zostały przekazane do schroniska w dniu 22.06.2022 r.

Podczas wizyty w Azylu uczniowie opiekowali się zwierzętami, ósmoklasiści byli bardzo zaangażowani a uśmiech nie znikał z ich twarzy.

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

Zbiórka dla tarnowskiego azylu