winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na Najlepszą Klasę. Miło nam jest ogłosić, że tytuł „Najlepszej Klasy” w roku szkolnym 2021/2022 otrzymała  klasa 8c, której wychowawczynią była p. Alina Skrabacz–Sowa.

Drugie miejsce zajęła klasa 5a, której wychowawczynią jest p. Barbara Sanek, a na trzecim miejscu uplasowała się otrzymała klasa 8b, której wychowawczynią była p. Angelika Szumlańska.

Oprócz satysfakcji uczniów i opiekunek klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Nad organizacją, przebiegiem oraz podsumowaniem konkursu czuwał zarząd Samorządu wraz z opiekunem p. Sylwią Chrapustą oraz p. Elżbieta Janas. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz wychowawcom zaangażowanym w konkurs i zapraszamy na kolejną edycję od września.