Kalendarium 2020-2021

• Kontynuacja udziału naszej szkoły w Międzynarodowym Dniu Kropki.
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w szkole – kontynuacja akcji.

• Kontynuacja udziału w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.
  • Udział w ogólnopolskiej akcji Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy.
  • Nasza szkoła uzyskała tytuł Szkoły Odkrywców w akcji Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy.
  • Udział naszej szkoły w „Mała Książka – Wielki Człowiek” - ogólnopolskiej kampanii dla dzieci.

Listopad

• Nasza szkoła włączyła się do akcji „Nie jesteś sam” - wsparcie pacjentów na oddziałach covidowych w Tarnowie.
  • Uczniowie kl. 3b z wychowawczynią i rodzicami włączyli się do akcji „Paczka na Gwiazdkę”.
  • W Tarnowie i naszej szkole gościł Tibor Gerencsér, konsul generalny Węgier.

• Udział w kolejnej edycji (TY)Dzień Bezpiecznego Internetu.
  • Uczeń naszej szkoły Krzysztof Łata z klasy 7c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego XXVI Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych 2020/2021.
  • Udział uczniów naszej szkoły w programie profilaktyczno-edukacyjnym „COVID-owy świat. Zdrowie psychiczne młodzieży”, organizowanym przez tarnowską Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.
  • Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”.

Marzec

• Zosia Wałęga z klasy 2b zajęła II miejsce (ex aequo), III miejsce (ex aequo) Antonina Wózek z klasy 1c. w konkursie „Bądź bezpieczny w Internecie” Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie.
  • Olivier Patorski kl. 7a laureatem testu wiedzy o Józefie Piłsudskim.
  • Stypendia Prezydenta Miasta Tarnowaza wybitne osiągniecia naukowe z historii otrzymali: Krzysztof Łataz klasy 7c i Olivier Patorski z klasy 7a.

• Nasza szkoła uzyskała certyfikat udziału w Akademii Bezpiecznego Puchatka.
  • Krzysztof Łata z klasy 7c uzyskał tytuł laureata w XXVI Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

• Akcja charytatywna dla Azylu „Pomoc Zwierzętom”
  • Katecheta naszej szkoły, pan Mariusz Łabuz laureatem plebiscytu „Mój katecheta”, przeprowadzonego przez radio RDN Małopolska.

• Akcja charytatywna „Wielka Zbiórka Prezentów dla Dzieci z Domów Dziecka”.