winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf8247W poniedziałkowe popołudnie 12 czerwca szkolna świetlica wypełniła się gośćmi zaproszonymi z okazji "Dnia Rodziny". Licznie przybyli rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie oraz wszystkie bliskie sercom Dzieci osoby. Zebrani obejrzeli przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni – p. Elżbiety Majchrowskiej przedstawienie podsumowujące pracę w mijającym roku szkolnym. W występ zaangażowali się wszyscy uczniowie klasy II b, którzy recytowali wiersze i śpiewali piosenki związane z tematyką omawianą na lekcjach. 

 

Następnie wszystkie dzieci wręczyły swoim bliskim czerwone róże jako wyraz podziękowania za miłość i troskę, jaką otaczają ich na co dzień. W tej bardzo uroczystej chwili nikt nie krył wzruszenia...

Kolejną niespodzianką było krótkie przedstawienie o znaczeniu owoców i warzyw dla zdrowia, po którym przyszedł czas na występy indywidualne. Ola Kędzior zagrała trzy utwory na gitarze, a Gabrysia Kowalik zagrała na skrzypcach i zaśpiewała - dedykowane pani wychowawczyni piosenkę pt. "To ja, Muzyka". Było to podziękowanie od całej klasy II b za całoroczną pracę.

Zwieńczeniem uroczystości były występy taneczne. Dzieci zatańczyły czardasza oraz belgijkę, do której porwały swoich bliskich. 

Spotkanie było miłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i wszystkich gości, którzy docenili trud włożony w przygotowania do występu i przeżyli niezapomniane chwile.