winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 090819 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W akademii uczestniczyli uczniowie klas I - III, przedstawiciele Rady Rodziców, Rodzice uczniów klas trzecich oraz Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor, mgr Teresa Kot podziękowała za pracę wychowawcom i uczniom, a także podkreśliła osiągnięcia absolwentów klas trzecich oraz zwróciła uwagę na bardzo dobre wyniki sprawdzianu trzecioklasisty. Następnie zabrał głos Pan Tomasz Gut - przewodniczący Rady Rodziców, który wyraził wdzięczność w imieniu opiekunów i uczniów, nie szczędząc przy tym słów uznania dla Dyrekcji, Wychowawców i Grona Pedagogicznego. Ponadto gratulował uczniom sukcesów oraz życzył wszystkim bezpiecznych wakacji.

Po powinszowaniach nastąpił długo oczekiwany moment wręczenia przez Panią Dyrektor statuetek ,,Wzorowy uczeń" oraz listów gratulacyjnych dla Rodziców wyróżnionych wychowanków. Uczniowie, którzy zostali uhonorowani statuetkami to:

Klasa III a: Szymon Pytel, Szymon Woźniak
Klasa III b: Karolina Bober, Oliwia Kula, Kinga Procyk

Rodzice, którzy przez kolejne trzy lata pobytu swych pociech w Szkole Podstawowej nr 15 w Tarnowie, wspierali pracę nauczycieli i szkoły, otrzymali w podziękowaniu z rąk Pani Dyrektor dyplomy.

W drugiej części uroczystości uczniowie klas trzecich zaprezentowali część artystyczną, w której wychowankowie kończący klasę IIIa wspominali pierwsze dni w szkole, trzyletnią pracę i naukę. Natomiast uczniowie klasy IIIb w poetycki sposób żegnali się ze szkołą i przedstawili swoje plany na wakacje. Cały występ ubogaciły wesołe kompozycje muzyczne, barwny pociąg oraz piosenka finałowa pt. „Czwarta klasa”.