winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

konkursKONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 W TARNOWIE "MÓJ TARNÓW – MIASTO MAGICZNE"

Zadaniem uczestnika konkursu jest plastyczne zaprezentowanie ciekawych, osobliwych zakątków miasta Tarnowa.
Wirtualny spacer po naszym mieście niech stanie się dla was inspiracją. Przyglądnijcie się dokładnie tym znanym, ale i mniej znanym tarnowskim obiektom, miejscom.

Tematem waszej pracy może stać się historyczny kościół, renesansowe kamieniczki, tarnowski ratusz, ale także wyeksponowany szczegół architektoniczny, fragment budynku, ciekawa rzeźba, urokliwy skwerek. Zadbajcie o każdy szczegół waszej artystycznej wypowiedzi, niech będą one wyjątkowe, podobnie jak nasze miasto. Uchwyćcie jego piękno na swoich kartkach i pokażcie jak magiczny jest Tarnów!

  1. Prace powinny być wykonane samodzielnie za pomocą ciekawych technik plastycznych płaskich (np.: pastele, farby plakatowe, akwarele, rysunek kredką, tuszem, węglem, kolaż, witraż, wydzieranka, wydrapywanka, techniki mieszane - do wyboru przez uczestnika konkursu)
  2. Obowiązujący format prac plastycznych to A4.
  3. Praca powinna być opisana na odwrocie wg wzoru: imię i nazwisko, wiek, klasa.
  4. Każdy uczestnik konkursu może złożyć więcej niż jedną pracę.
  5. Przy wyborze najciekawszych prac jury będzie bralo pod uwagę: wartość artystyczną pracy, estetykę wykonania, oryginalność i samodzielność.
  6. Prace zgłoszone do Konkursu nie będą zwracane autorom.
  7. Prace nie spełniające zasad uczestnictwa nie będą podlegały ocenie konkursowej.
  8. Na zwycięzców czekają nagrody: upominki rzeczowe, dyplomy, „ekstra szóstka” z plastyki za udział i ewentualną wygraną lub wyróżnienie.

Najlepsze prace zostaną oprawione i na stałe wyeksponowane na korytarzu szkolnym.
Termin oddania prac: po zako czeniu kwarantanny na r ce nauczyciela plastyki p. Jolanty Szarkowicz – Bacańę
___________________________________________________________
Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich na wykorzystanie prac w celach promocyjnych, zaś osoby przekazujące prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych (Ustawa o ochronie danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm)